طراحی غرفه نمایشگاهی


طراحی غرفه نمایشگاهی دکودات

در طراحی غرفه نمایشگاهی نکات بسیار مهمی وجود دارد که طرح یک غرفه را از دیگری متمایز می کند. در حجم انبوه غرفه های نمایشگاهی آن دسته زیباتر و کاربردی تر خواهند بود که بر اساس نیاز مخاطبان طراحی شوند. طراحی غرفه نمایشگاهی می بایست با توجه به پلان غرفه، زمینه فعالیت شرکت، فرهنگ مشتریان، نوع و تعداد محصولات و عوامل مهم دیگری طراحی شود که راحتی مخاطبان در آن بسیار حائز اهمیت است. در واقع تمامی این هزینه ها صرفا بر مبنای پیشبرد برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی شرکت ها استوار شده است و در اصل تمامی مراحل طراحی باید با هدف جلب، راحتی و تثبیت برند در ذهن مخاطبان در میان انبوه غرفه های دیگر صورت پذیرد. خدمات طراحی نمایشگاهی دکودات رایگان می باشد و شما می توانید با تماس با بخش بازاریابی پلان مورد نظرتان را ارسال کرده و طرح اولیه را دریافت نمائید.

نمایشگاه محلی است که صاحبان کالا و خدمات، مشتریان بالفعل، مشتریان بالقوه و شرکت های رقیب، همه و همه در یک محل مشخص کنار یکدیگر قرار می گیرند و هر کدام سعی بر پیشبرد برنامه های خود از این موقعیت بدست آمده به بهترین نحو هستند. برخی از شرکت ها به منظور برندینگ (Branding and Awareness) و برخی دیگر برای افزایش فروش محصولات (Promotion) در نمایشگاه ها شرکت می کنند.

از نظر ساخت، دو نوع غرفه نمایشگاهی وجود دارد؛ غرفه سازی و غرفه آرایی. غرفه سازی به آن دسته از غرفه ها گفته می شود که در آنها ساخت و ساز صورت گیرد در حالی که در غرفه آرایی ساخت و ساز آنچنانی وجود نخواهد داشت و فقط فضای غرفه را با استفاده از سازه های نمایشگاهی همانند استند، پاپاپ، بنر و … دکور سازی نمود. نکته مهمی که شرکت ها باید قبل از انجام غرفه آرایی و غرفه سازی به آن توجه داشته باشند، طراحی غرفه نمایشگاهی است.

در طراحی غرفه نمایشگاهی تمامی اجزا می بایست یک چیدمان منظم داشته باشند. در برخی موارد محدودیتهای پلان غرفه و در برخی موارد هم نوع محصولات باعث دشواری طراحی می شوند که گروه طراحی دکودات با مشورت و همفکری، سعی بر استفاده بهینه از فضای مورد نظر خواهند نمود. اگر طراحی به درستی صورت پذیرد می تواند هزینه های مازاد در زمان اجرا را تا حدود زیادی کاهش داد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی

امروزه طراحی غرفه دیگر منوط به متریالهای گذشته نیست و با ورود جنس ها و ابزارهای نوین اطلاع رسانی دست طراحان بسیار بازتر از قبل می باشد. به عنوان مثال امروزه می توان با استفاده از تجهیزات دیجیتال مدرن، یک غرفه نمایشگاهی به صورت هوشمند طراحی و اجرا نمود. یعنی مخاطبان می توانند به صورت کاملا هوشمند اطلاعات اولیه مورد نیاز خود را از غرفه شما دریافت کنند.

پس از مرحله طراحی نوبت به اجرا و پیاده سازی غرفه طراحی شده است، در واقع پس از تایید طراحی، پلان مورد نظر در اختیار گروه غرفه سازی دکودات قرار می گیرد و مرحله ساخت آغاز می شود.

گروه طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی دکودات با بیش از 12000 متر طراحی غرفه و اجرای بیش از 9000 متر آن، آماده ارائه خدمات حرفه ای خود به شما هستند. شما برای شروع می توانید با بخش بازاریابی دکودات تماس گرفته و اطلاعات لازم را از همکاران ما دریافت نمایید.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی