دکوراسیون داخلی منزل


دکوراسیون داخلی منزل – مدرن، کلاسیک

دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهمترین شاخه های تخصصی طراحی داخلی می باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل ابتدا می بایست فضا و پلان کلی خانه را بدون هیچ گونه چیدمانی در نظر گرفت (منظور یک فضای ساده و بدون هیچ گونه وسایل منزل می باشد)، سپس بر اساس محدودیت ها و شرایط موجود، مراحل طراحی دکوراسیون آغاز می شود. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یک طراح می بایست با در نظر گرفتن سلیقه افراد خانواده، تعداد افراد، شرایط عمومی ساختمان و … و با ارائه مشاوره سعی بر این داشته باشد تا از فصای موجود به گونه ای استفاده نماید تا فضای موجود محل راحت و دلنشینی برای تمامی اعضای خانواده باشد. طراحی منزل  می تواند در سبک های مختلفی همانند مدرن, کلاسیک و دیگر سبکهای اروپایی و آسیایی طراحی و اجرا شود و این ارتباط مستقیمی با نظرات و سلایق اعضای خانواده خواهد داشت.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل شامل اتاق ها, آشپزخانه, سرویسهای بهداشتی, پذیرایی, چیدمان وسایل خانه، نورپردازی و بسیار فضاها و اجزای دیگر می شود. یک دکوراسیون منزل خوب را می توان از طراحی آن به راحتی شخیص داد. در طراحی خوب, نباید راحتی را فدای زیبایی و یا برای راحتی بیش از حد زیبایی و تناسب را فراموش کرد. با استفاده از علم و تخصص طراحی می توان فضاهای داخلی را به گونه ای طراحی کرد که حتی یک منزل کوچک نیز بزرگ به نظر برسد. در دکوراسیون منزل کوچک, نورپردازی نیز عامل بسیار مهمی در زیبایی طراحی می باشد, نورها می توانند به صورت سقفی باشند و یا از نورهای غیر مستقیم در طراحی استفاده نمود.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

در طراحی و چیدمان منزل ابتدا می بایست راحتی ساکنین خانه در نظر گرفته شود, سپس بر اساس خلاقیت طراح دکوراسیون, مراحل نقشه کشی و طراحی داخلی آغاز می شود و بعد از آن مرحله طراحی سه بعدی جهت پیش نمایش اجرای نهایی پروژه انجام می شود. بعد از مرحله طراحی دکوراسیون و پس از بررسی و تایید نهایی شما, مراحل ساخت و اجرای دکوراسیون آغاز می شود. جهت ارائه کیفیت مطلوب خدمات دکودات, تمامی مراحل اجرای دکوراسیون داخلی منزل شما تحت نظارت مهندس معمار اجرا خواهد شد.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

در واقع دکوراسیون داخلی منزل شامل سه مرحله پلان معماری, طراحی سه بعدی و اجرای دکوراسیون می باشد. طراحی مدرن, مشاوره صادقانه و استفاده از متریال های با کیفیت, مهمترین وِيژگی خدمات دکوراسیون دکودات می باشد.
مهمترین فاز دکوراسیون منزل, طراحی آن می باشد. طراحی خوب می تواند علاوه بر راحتی, زیبایی و استفاده بهینه از فضاهای داخلی را به همراه داشته باشد. لذا پیشنهاد ما در ابتدا آغاز نقشه کشی و طراحی ایده آل برای فضای شماست, سپس با ارائه خدمات مشاوره شما می توانید با توجه به بودجه خود متریال های مورد نظر را جهت اجرای دکوراسیون انتخاب نمایید.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

به خاظر داشته باشید قبل از شروع به دکوراسیون, حتما با یک طراح دکوراسیون مشاوره نمایید تا از پرداخت هزینه های مازاد جلوگیری نمایید. شما می توانید با تماس با شرکت دکوارسیون داخلی دکودات، اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت دکوارسیون منزل خود را بدست آورید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، از خدمات این مجموعه در دفتر تهران دیدن فرمائید.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل