طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه


دکوراسیون داخلی مغازه – طراحی و اجرا

بعد از طراحی ویترین مغازه که پل ارتباطی مابین فروشگاه و محیط بیرون است، دکور مغازه عامل اصلی در جذب مخاطب، برند سازی و القای حس خوب به مشتری است. دکور فروشگاهشامل قفسه بندی, طراحی سقف (سقف کاذب و دکوراتیو), نورپردازی داخلی (نور مخفی، نور نقطه ای، نور عریض و …) , چیدمان, نوع کف, کاغذ دیواری, ویترین, نقاشی و … است.در طراحی مغازه ، نورپردازی عامل بسیار مهمی در زیبایی دارد.

طراحی دکوراسیون مغازه یا دکوراسیون فروشگاه شامل دو فاز کلی طراحی و نصب و اجرا است. فاز طراحی بر اساس ابعاد، موقعیت، زمینه فعالیت، نوع محصولات و … صورت می پذیرد. به عنوان مثال در طراحی مغازه پوشاک مردانه، می بایست تمامی المان ها و متریال ها به گونه ای طراحی و انتخاب شوند تا مردان با توجه به شخصیت مردانه شان کالاهای خود را راحت تر انتخاب نمایند.

نحوه اجرای دکور داخلی مغازه می تواند به روش های مختلفی صورت پذیرد که این روش ها در قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار هستند. این روش ها می توانند از نوع چوب ، ام دی اف معمولی ، هایگلاس، روش نیم پلی استر ، روش تمام پلی استر (پولیش) و … گرفته تا نحوه نور پردازی مغازه باشند.

خدمات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه دکودات شامل:

  • پلان معماری و چیدمان  Auto cad
  • نقشه های اندازه گذاری و جزئیات اجرایی Auto cad
  • نقشه الکتریکال و مکانیکال Auto cad
  • طراحی داخلی سه بعدی  3D MAX
  • طراحی نورپردازی  3D MAX
  • لیست و مقدار متریال مصرفی

فاز اجرا نیز بر اساس و پس از فاز طراحی دکوراسیون صورت می گیرد. هزینه و قیمت اجرا پس از انجام طراحی مشخص می شود چرا که پس از این مرحله است که لیست متریال ها، ابعاد دقیق و نوع دکوراسیون مشخص می شوند.

دکوراسیون داخلی مغازه

پوشاک مردانه

دکوراسیون داخلی مغازه

لوازم آشپزخانه

دکوراسیون داخلی مغازه

صنعتی

دکوراسیون داخلی مغازه

پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون فروشگاه می بایست به گونه ای باشد که علاوه بر چیدمان صحیح و مناسب محصولات, بتواند حس خوبی را به مشتریان القا کند که این مقدمه ای برای شروع برند سازی است. برند سازی در دکوراسیون مغازه شامل رنگ سازمانی, نوع چیدمان, دکور مغازه, ویترین مغازه, نحوه نورپردازی, کف، سقف و هر چیزی که برای مشتریان مهم است می باشد. به عنوان مثال در طراحی مغازه پوشاک زنانه باید تم, رنگ, چیدمان, نوع سرامیک کف، نور پردازی و تمامی المان ها به گونه ای طراحی شوند که برای خانم ها جذابتر از آقایان باشد.

دکوراسیون داخلی مغازه

موبایل فروشی

دکوراسیون داخلی مغازه

کیف و کفش

دکوراسیون داخلی مغازه

پوشاک زنانه

دکوراسیون داخلی مغازه

عینک فروشی

طراحی مغازه با توجه به موقعیت مغازه انجام می شود، این بدین معناست که طراحی دکوراسیون مغازه در مناطق مختلف کاملا متفاوت است، چرا که دکور مغازه می بایست متناسب با نیازهای مشتریان همان منطقه صورت پذیرد، در غیر اینصورت ممکن است خیلی از مشتریان با این که جذب طراحی دکور مغازه می شوند اما جسارت ورود به فروشگاه را نداشته باشند.

در طراحی مغازه، پلان، زمینه فعالیت، ویژگیها و محدودیت های فروشگاه مورد نظر در اختیار گروه طراحی دکودات گذاشته می شود. گروه طراحی دکودات با در نظر گرفتن تمامی شرایط (هزینه کم, متراژ مغازه, منطقه مغازه و …) طرح اولیه را با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی می کند، سپس طرح اولیه در اختیار کارفرما قرار داده می شود و پس از بررسی و تایید, طرح نهایی در اختیار تیم اجرای دکودات قرار می گیرد و مرحله ساخت و اجرای دکور مغازه آغاز می شود.

دکوراسیون داخلی مغازه

پوشاک مردانه

دکوراسیون داخلی مغازه

صرافیزیباترین ها

«سکوت» و «لبخند» دو ابزار قدرتمندند ...

«لبخند» راهی است، برای حل بسیاری از مشکلات... «سکوت» روشی است، برای اجتناب از مشکلات بسیار... !

تماس با ما

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09190136710 برای مشاوره تماس حاصل فرمائید.

همچنین در صورت نیاز به معرفی محصولات و خدمات خود با آدرس ایمیل marketing@decodat.com مکاتبه نمائید.

تازه ها