طراحی ویترین مغازه


طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

طراحی ویترین مغازه یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون مغازه است چرا که ارتباط دهنده مشتریان به دکوراسیون داخلی مغازه می باشد. در واقع زیبایی  مغازه شما، هویت فروشگاه شماست. مشتریان عموما ابتدا جذب طراحی ویترین مغازه  و سپس دکوراسیون مغازه می شوند، کمی آن را نگاه می کنند و سپس وارد مغازه می شوند. موثرترین طراحی مغازه ها آنهایی هستند که برای مدت طولانی تری چشم بیینده را مجذوب خود نگه دارند. با این جمله در می یابیم چرا طراحی ویترین مغازه باید به گونه ای باشد که نشان دهنده جزئیات دقیق و درستی از محصولات فروشگاه باشد.

طراحی ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه

می توان با استفاده از تکنیک هایی در طراحی ویترین فروشگاه آن را بزرگتر ، شکیل تر و پر جلوه تر نشان داد. نور پردازی مناسب ویترین می تواند ایده بسیار خوبی برای جلب توجه بیشتر مشتریان باشد. طراحی ویترین مغازه نقش مهمی در برقرای ارتباط با مشتریان بالقوه دارد. طراحی ویترین فروشگاه باید به سادگی و بسیار زیبا بیانگر محصولات مغازه باشد. امروزه در طراحی ویترین از المانهایی نوینی استفاده می شود تا مشتریان را به داخل فروشگاه هدایت کنند.

طراحی دکور مغازه

طراحی دکور مغازه

طراحی ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه

همچنین در طراحی ویترین مغازه می توان با به کارگیری تکنولوژی های نوینی همچون فویل های تصویری و صفحات لمسی, یک ویترین مدرن و هوشمند طراحی و اجرا نمود. طراحی داخلی دکودات با بکارگیری این محصولات (تولید کشور انگلستان) این امکان را به شما می دهد تا به صورت متفاوت دیده شوید.

  • طراحی ویترین مغازه به صورت تصویری (Projection Foils)

در این نوع طراحی ویترین مغازه، می توان با استفاده از فویل های تصویری و ویدئو پروژکتور ، شیشه ویترین را تبدیل به یک صفحه نمایشی بزرگ (از 50 اینتچ تا 200 اینچ) با کیفیت تصویر بالا نمود. فویل های تصویری یکی از جدیدترین تکنولوژی ها در طراحی ویترین مغازه به شمار می آیند که از داخل بر روی شیشه ویترین نصب می شوند و به عنوان یک پرده حرفه ای می توانند تصاویر ویدئو پروژکتور را بر روی شیشه نمایش دهند. این فویل ها با ضخامت کمتر از 1 میلی متر در مدل های شفاف (Transparent)، روز دید (Daylight)، کنتراست بالا (High Contrast) و مدل های تخصصی دیگر وجود دارند.

طراحی ویترین مغازه

ویترین مغازه به صورت تصویری

طراحی ویترین مغازه

ویترین مغازه به صورت تصویری

  • طراحی ویترين مغازه هوشمند (Touch Foils)

در این نوع طراحی ویترین مغازه با استفاده فویل های لمسی می توان شیشه ویترین را در ابعاد مختلف (از 32 ایتچ تا 90 اینچ) تبدیل به صفحه لمسی نمود. این بدین معناست افراد می توانند از بیرون از فروشگاه شما و فقط با لمس شیشیه بیرونی نیازهای اطلاعاتی اولیه خود را مرتفع سازند. فویل لمسی با ضخامت کمتر از 1 میلی متر از داخل مغازه بر روی شیشه ویترین نصب می شود. در طراحی ویترین مغازه هوشمند نیاز به یک عدد ویدئو پروژکتور (و یا یک تلویزیون ال ای دی – ال سی دی) ، فویل تصویری ، فویل لمسی و یک کامپیوتر است.

طراحی ویترین مغازه

ویترین مغازه به صورت لمسی

طراحی ویترین مغازه

ویترین مغازه به صورت لمسی

 

شما می توانید برای دریافت سوابق بیشتر دکودات با ما تماس بگیرید