طراحی ویلا


طراحی ویلا

در طراحی ویلا ابتدا می بایست تمامی شرایط مکان مورد نظر همانند زاویه تابش آفتاب, جهت وزش باد, شرایط زمین, محدوده زمین, ساختمان های مجاور و قوانین ساخت و ساز مورد بررسی قرار گیرند. سپس با بررسی دقیق تر زمین, فرآیند طراحی ویلا آغاز می شود. در این میان می توان طراحی حیاط ویلا و طراحی محوطه ویلا را نیز آغاز نمود. ساخت ساختمان در شمال کشور با توجه به شرایط اقلیمی خاص منطقه صورت می پذیرد, در واقع نوع معماری و دکوراسیون داخلی بر اساس موقعیت جغرافیایی تعیین خواهد شد.

طراحی ویلا

پلان معماری دوبلکس

طراحی ویلا

پلان معماری

در طراحی ویلای دوبلکس, دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد تا علاوه بر راحتی, از فضای مازاد طبقات بهره کافی را برد. در واقع دکوراسیون داخلی نیاز به ذوق و سلیقه طراح معمار را خواهد داشت.

در طراحی ویلا باید تناسب بین فضاهای خارجی و دکوراسیون داخلی رعایت شود. مجموعه رنگ های به کار برده شده در ویلا می بایست یک تصویر به هم پیوسته را نمایش دهند. نمای بیرونی باید ترکیبی از جزئیات طراحی, مصالح و متریال ها, مدل های متنوع درب و پنجره و دیگر اجزای تشکیل دهنده باشد تا طراحی آن را زیبا جلوه دهد.

طراحی ویلا

ویلای دوبلکس

طراحی ویلا

پلان معماری

فضای سبز, محوطه ویلا، استخر و در کل طراحی محوطه ویلا نقش بسیار مهمی در زیبایی و راحتی ویلا خواهد داشت. در طراحی ویلا استفاده بهینه از فضای خارجی همانند پارکینگ ها, باغ, فضای سبز و استخر نیز به اندازه ی فضاهای داخلی حائز اهمیت است.

طراحی داخلی دکودات افتخار دارد با ارائه خدمات معماری داخلی و دکوراسیون داخلی در شمال کشور, خدمات طراحی و اجرای خود را کمی فراتر از مرزهای تهران به مشتریان ارائه نماید.