STAND BUILDING

SHOPPING MALL
WE HAVE A
UNIQUE IDEA
IN CREATING SPACE!

طراحی غرفه های فروشگاهی

همواره در طراحی مراکز تجاری بزرگ فضاهایی برای طراحی و ساخت غرفه های فروشگاهی کوچک و بزرگی در نظر گرفته می شود. مشتریان مراکز تجاری نیاز به استراحت، آشامیدن و یا نیاز به خوردن میان وعده دارند. از این رو این فضاها عموما به منظور رفع نیاز مشتریان در نظر گرفته می شوند. گاهی این فضاها کوچک و گاهی این فضاها بزرگ می باشند، اما چیزی که بدیعی است رعایت استانداردهای مرکز خرید می باشند. این استانداردها برای هر مرکز خرید متفاوت هستند، به عنوان مثال خیلی از مراکز اجازه پخت و پز در غرفه را نمی دهند. برخی اجازه استفاده از ارتفاع بیش از حد خاصی را نمی دهند. غریب به یقین مراکز تجاری قبل از اجرای غرفه یا استند های فروشگاهی نیاز به ارائه طرح خواهند داشت.

همانگونه که مشخص است اولین مرحله طراحی غرفه یا استند می باشد. طراحی استندها همانند طراحی دکوراسیون مغازه می باشند، با این تفاوت که فضای جدا کننده مانند دیوار وجود ندارد.

در این غرفه ها طراحی ویترین به گونه ای باید باشد که از دور مخاطبان متوجه زمینه فعالیت این غرفه بشوند. نکته جالب در مورد طراحی این غرفه ها این است که آنها می توانند همانند فروشگاه های زنجیره ای طراحی شوند به طوری که بیانگر یک برند واحد در سطح کشور باشند.

تولید و اجرای غرفه فروشگاهی

در ساخت و اجرای غرفه های فروشگاهی ابتدا باید طرح مورد نظر مورد بررسی قرار بگیرد. ابعاد مشخص شده با توجه به استاندارد های طراحی تولید و اجرا می شوند. در تولید این نوع استند یا غرفه همانند دکورسایون مغازه تمامی جزئیات طبق طراحی پیش خواهد رفت. متریال ها مشخص شده و مرحله به مرحله تمامی جزئیات تولید خواهند شد. کیفیت متریال استفاده شده این غرفه های می بایست بالا باشد.

طراحی غرفه های فروشگاهی

در این نوع غرفه که عموما در مراکز تجاری نصب و اجرا می شوند و به منظور ارائه محصولات و خدمات خاصی نصب و اجرا می شوند. همانند استند های دونات، رستوران های کوچک، کافی شاپها و ... که در مراکز تفریحی و تجاری اجرا می شوند، کیفیت متریال ها بسیار حائز اهمیت هستند. چرا که قرار است برای مدت طولانی از این غرفه ها یا استندها بهره برداری کرد و زیبایی آنها به مرور زمان نباید کم شود.

مشاوره و برآورد قیمت

در ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی ابتدا نیاز به شناخت کامل از محصولات و خدمات شما می باشد. در برخی موارد دلیلی برای ساخت غرفه های گران قیمت نمی باشد و هزینه های مازاد را می توان به راحتی حذف نمود. غرفه های یا به صورت دائمی هستند و یا موقت. در طراحی غرفه های دائم می بایست از متریال های مناسب استفاده نمود که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی غرفه خواهند داشنت.

STAND BUILDING BY DECODAT!

We simply design and produce any type of shopping at any scale

ساخت و اجرای غرفه های فروشگاهی

ابتدا فضای پاساژ یا مرکز خرید می بایست بازدید شود. سپس بر اساس رعایت استانداردهای مرکز خرید مورد نظر فاز طراحی آغاز می شود. پس از طراحی غرفه مورد نظر، می بایست تایدیه پاساژ گرفته شود. پس از صدور مجوزهای لازم مراحل تولید و نصب آغاز می شوند. 

طراحی این غرفه ها با توجه به نیاز مخاطبان صورت می گیرد. به عنوان مثال در طراحی غرقه هپی دونات سعب بر آن شد تا ویترین بزرگ در نظر گرفته شود تا مشتریان به راحتی دونات مورد نظر خود را انتخاب نمایند. سپس فضایی به عنوان آشپزخانه برای تولید و گرم کردن دونات ها در نظر گرفته شد. و یا برای غرفه شرکت بلکا در کشور ترکیه ، فضایی برای نصب و اجرای بلکا توسط مشتریان در نظر گرفته شد.

غرفه سازی

غرفه سازی

مراحل طراحی غرفه فروشگاهی

 در ساخت و اجرای غرفه های فروشگاهی می بایست خط قرمزهای مرکز تجاری مورد نظر حتما رعابت گردد. در برخی از مراکز تجاری سخت گیری های بسیاری وجود دارد، به عنوان مثال اجازه استفاده از لوله کشی برای آب وجود ندارد. برخی اجازه استفاده از گاز را نمی دهند و برخی اجازه استفاده از سازه های بلند. ولی چیزی که در مورد همه آنها مشتریک است همگی از طرح های زیبا استقبال می کنند. به همین منظور قبل از صدور مجوز برای اجرای غرفه، حتما می بایست طرح پیش نمایش به آنها ارائه شود. در صورتی که طرح شما مورت تایید قرار گرفت اجازه غره سازی به شما داده خواهد شد.

شما در هر جای جهان می توانید از خدمات طراحی داخلی دکودات استفاده نمایید. 

برای دریافت نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید

مراحل ساخت و اجرای غرفه های فروشگاهی

این گونه استند ها همانند اجرای دکوراسیون مغازه می باشند با این تفاوت که کلیه مراحل در کارگاه انجام می شود و پس از تولید اجزا برای نصب به محل پروژه ارسال می شوند. در تولید استندهای فروشگاهی می بایست نوع خدمات و محصولات را کاملا در نظر گرفت و بر اساس فضای مورد نیاز مراحل طراحی و اجرای آن همانند  دکوراسیون داخلی مغازه صورت پذیرد.

متریالهای به کار برده شده در این نوع استندها از نوع مرغوب می باشند، چرا که برای مدت طولانی می بایست قابل استفاده باشند.

STAND BUILDING BY
DECODAT!

0
Years of experience
طراحی غرفه نمایشگاهی 99%
ساخت غرفه فروشگاهی 99%
ساخت غرفه های نمایشگاهی 95%

تماس مستقیم: 09126102997