دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل در تعریف به معنای استفاده از علم و تجربه ای است به منظور استفاده بهینه از فضای مسکونی, هم از نظر زیبایی و هم از نظر راحتی. در طراحی دکوراسیون منزل استفاده از فضا مهمترین قسمت طراحی است. برای طراحی دکوراسیون منزل می بایست ابتدا وسایل اضافه را کنترل نمود, محل هایی که در معرض دید هستند را چشم نواز نمود, ارتفاع وسایل را کنترل کرد, اندازه های درست را به کار برد, ترکیب رنگها و اصول نورپردازی را رعایت نمود و نکات بسیار دیگری که طراحان برای یک طراحی زیبا آنها را رعایت می کنند.

حاصل نتیجه دکوراسیون منزل می بایست زیبایی و راحتی را برای افراد داخل منزل به همراه داشته باشد. با استفاده از علم طراحی می توان فضاهای داخلی را به گونه ای طراحی کرد که حتی یک منزل کوچک نیز بزرگ به نظر برسند. در دکوراسیون منزل کوچک, نورپردازی نیز عامل بسیار مهمی در زیبایی طراحی می باشد, نورها می توانند به صورت سقفی باشند و یا از نورهای غیر مستقیم در طراحی استفاده نمود. در طراحی دکوراسیون خانه های ویلایی, طراحی ورودی و حیاط نیز به علت ارتباط بین فضای داخلی و خارجی بسیار مهم می باشند.

قبل از شروع دکوراسیون خانه, حتما می بایست برآورد مالی و زمانی لازم جهت شروع تغییرات را انجام داد. می توان با هزینه کم نیز یک منزل زیبا طراحی نمود, اما برای بازسازی و استفاده از متریال های جدید و مدرن حتما باید از یک مشاور خوب استفاده کنید.

برای شروع دکوراسیون زیبا ابتدا باید طراحی مناسب و زیبایی برای محل مورد نظر صورت گیرد, برای اینکار ابتدا طراحان فضای شما را بازدید می کنند, سپس ایده های خود را با در نظر گرفتن تمامی شرایط و محدودیت ها در قالب تصاویر سه بعدی پیاده سازی می کنند. پس از بررسی نهایی طرح ها و اتدهای طراحی شده, مراحل ساخت آغاز می شوند. قسمت عمده راحتی و زیبایی دکوراسیون منزل در مرحله طراحی انجام می شود, لذا طراحی منزل بسیار مهم می باشد.

شرکت طراحی داخلی دکودات مشاور, طراح و مجری انواع دکوراسیون خانه, ویلا و آپارتمان در خدمت مشتریان گرامی است. دکودات با همکاری مستقیم با تولید کنندگان و واردکنندگان کالاهای لوکس و دکوراتیو, هزینه های اضافی را حذف و مناسبترین قیمت را به شما ارائه خواهد داد. همچنین این مجموعه آماده ارائه خدمات خود به صورت پیمانی (درصدی) نیز می باشد.

دکوراسیون داخلی منزل شامل:

دکوراسیون فضای خارجی منزل شامل: