RETAIL STORE

INTERIOR DESIGN
WE HAVE A
UNIQUE IDEA
IN CREATING SPACE!

طراحی و اجرای دکوراسیون انواع مغازه های کوچک و بزرگ

دکوراسیون مغازه یا دکوراسیون فروشگاه عامل بسیار مهمی جهت جذب مشتریان است. نحوه طراحی مغازه ارتباط مستقیمی با نوع، تعداد و ابعاد محصولات و متراژ مغازه دارد. در مغازه های کوچک همانند مغازه شال و روسری و یا فروشگاه پوشاک زنانه که تنوع بسیاری از محصولات وجود دارد. می بایست از تمامی فضاها به صورت بهینه استفاده نمود. در این نوع مغازه ها می توان در فضاهای غیر قابل استفاده از کمد و کشوهای بازشو و یا از آینه استفاده نمود. در واقع یک دکوراسیون ایده آل آن دکوری است که علاوه بر زیبایی از فضا بصورت بهینه استفاده کرده باشد. مهمتر از همه آنکه طراحی مغازه با طراحی داخلی فضاهای مسکونی و اداری کاملا متفاوت است. علاوه بر راحتی فروشندگان، راحتی مشتریان نیز باید در نظر گرفته شود.

دکور فروشگاه به دو قسمت دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی ویترین مغازه تقسیم می شود که طراحی ویترین مغازه اولین مرحله جهت جلب توجه مشتری می باشد و بعد از ورود مشتری به داخل مغازه این دکور است که باعث می شود علاوه بر زیبایی، مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات دیدن کنند. طراحی دکور مغازه عموما شامل استانداردهای اولیه است که در اکثر طراحی ها باید لحاظ شود اما در برخی موارد طراحی می تواند علاوه بر رعایت اصول استاندارد ها کمی فراتر رفته و نیازهای آتی مشتریان را در نظر بگیرد.

تولید و نصب و اجرا

طرح نهایی شده برای تولید به واحد تولید ارسال می شود، تمامی المانها بر اساس نوع متریال ها تولید می شوند و پس از تولید بسته بندی شده و آماده نصب می شوند. جهت تسریع درفرآیند تولید قسمت اعظم کار در کارگاه تولید شده و فقط جهت نصب به محل پروژه انتقال داده می شوند.

طراحی دکوراسیون مغازه

بعد از مشخص شدن محدودیت های اولیه فاز طراحی آغاز می شود. در این مرحله پلان اولیه مشخص می شود و با در نظر گرفتن استانداردهای معماری مراحل طراحی به اتمام می رسد. نکته بسیار مهمی که کارفرمایان باید در نظر بگیرند این است ه طراحی سلیقه ای می باشد، لذا طراحی در طی چندین مرحله تغییرات نهایی خواهد شد.

شناسایی اولیه نیازهای دکور

در ابتدا برای داشتن بهترین طراحی دکوراسیون ، ابتدا می بایست تمامی موارد مورد نیاز فروشگاه در نظر گرفته شود. به عنوان مثال تجهیزات مورد نیاز و محدودیتهای نصب و نگهداری مکانیکال همانند نوع تهویه، سرمایش و گرمایش و ... در نظر گرفته می شود و سپس مرحله طراحی آغاز می شود.

RETAIL STORE DESIGN BY DECODAT!

We simply design and produce any type of shopping at any scale

دکوراسیون مغازه - طراحی و اجرای حرفه ای

در طراحی دکور مغازه پوشاک زنانه, دکور مغازه باید به گونه ای باشد که با هدف جلب توجه خانم ها طراحی شده باشد. در این نوع طراحی دکور مغازه بهتر است از رنگ های زنانه، نور پردازی ملایم و المان های دیگری که مورد توجه خانم ها است استفاده شود. در کل باید گفت طراحی همانگونه که اجناس را بر اساس سلیقه مشتریان در ویترین می چینیم می بایست بر اساس سلیقه مشتریان انجام شود.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

مراحل طراحی مغازه شامل ایده پردازی, طراحی دکور مغازه, ساخت و اجرا می باشد. در مرحله ایده پردازی, تمامی نیازهای فروشندگان و مشتریان (چه از بیرون و چه مشتریان داخل فروشگاه) در نظر گرفته خواهد شد، سپس در مرحله طراحی, این ایده ها توسط نرم افزار های سه بعدی شبیه سازی شده و پس از اعمال اصلاحات مراحل ساخت و اجرای دکور مغازه آغاز خواهد شد. (شایان ذکر است با توجه به سابقه اجرایی این مجموعه, در مورد فضای مورد نظر حداقل چند طرح پیشنهادی وجود خواهد داشت.)

از آنجایی که مغازه محلی برای کسب درآمد است و نمی توان آن را برای مدت طولانی بسته نگاه داشت، لذا اجرای دکور باید در کمترین زمان اجرا شود. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

چکونه نتیجه دلخواه رو از طراحی فروشگاه داشته باشیم

طراحی فروشگاه فقط بدین معنا نیست که شما یک مغازه زیبا داشته باشید بلکه علاوه بر زیبایی, می بایست راحتی مشتریان نیز در نظر گرفته شود. امروزه در طراحی دکوراسیون مغازه از راحتی مشتری نیز فراتر رفته و با تحلیل رفتارهای آنان سعی دارند که به گونه ای دکوراسیون فروشگاه را طراحی کنند تا بتوانند نیازهای آتی مشتریان را مرتفع سازند. به عنوان مثال با بررسی رفتار صد مشتری در می یابند که عده زیادی از آنان علاه بر خرید کفش، جوراب نیز خریداری می کنند و این اطلاعات کمک بسیار ارزنده ای برای طراحی مغازه است تا چیدمان محصولات به درستی صورت پذیرد.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

در این میان شرکت طراحی داخلی دکودات با ارائه خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه سعی بر این خواهد داشت تا بتواند خدماتی متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شما می توانید برای دریافت سوابق بیشتر دکودات با ما تماس بگیرید

دکوراسیون مغازه خرده فروشی

برای ما زمینه فعالیت و بزرگی و کوچکی مغازه شما چندان تفاوتی ندارد، ما ابتدا با محصولات و خدمات شما آشنا خواهیم شد و سپس طراحان دکودات با در نظر گرفتن اطلاعات بدست آمده، پلان و موقعیت فروشگاه شما، فعالیت طراحی خود را آغاز می کند. سپس طرح اولیه با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی شده و برای شما ارسال خواهد شد که پس از تائید نهایی، ابعاد اجرایی جهت شروع مرحله اجرا در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

شما در هر جای جهان می توانید از خدمات طراحی مغازه دکودات استفاده نمایید.در صورت نیاز شما می توانید فقط از خدمات طراحی دکودات استفاده نمائید.

برای دریافت نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید

اجرای دکوراسیون مغازه طراحی شده

پس از طراحی مغازه، پلان اجرایی در اختیار گروه ساخت و تولید دکودات گذاشته می شود. از آنجایی که مغازه محلی برای کسب درآمد است و نمی توان آن را برای مدت طولانی بسته نگاه داشت، لذا دکور مغازه باید در کمترین زمان اجرا شود. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

STORE DESIGN BY
DECODAT!

0
Years of experience
دکوراسیون داخلی مغازه 99%
طراحی ویترین مغازه 90%
طراحی داخلی مغازه 99%

تماس مستقیم: 09126102997