SHOWCASE

DESIGN
WE HAVE A
UNIQUE IDEA
IN CREATING SPACE!

طراحی ویترین مغازه - کلاسیک و مدرن

طراحی ویترین مغازه یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون مغازه است چرا که ارتباط دهنده مشتریان به دکوراسیون داخلی مغازه می باشد. در واقع زیبایی مغازه شما، هویت فروشگاه شماست. مشتریان عموما ابتدا جذب ویترین مغازه و سپس داخل مغازه می شوند، کمی آن را نگاه می کنند و سپس وارد مغازه می شوند. موثرترین طراحی مغازه ها آنهایی هستند که برای مدت طولانی تری چشم بیینده را مجذوب خود نگه دارند. با این جمله در می یابیم چرا طراحی شیشه بوتیک باید به گونه ای باشد که نشان دهنده جزئیات دقیق و درستی از محصولات فروشگاه باشد.

می توان با استفاده از تکنیک هایی در طراحی ویترین فروشگاه آن را بزرگتر ، شکیل تر و پر جلوه تر نشان داد. نور پردازی مناسب ویترین می تواند ایده بسیار خوبی برای جلب توجه بیشتر مشتریان باشد. طراحی ویترین مغازه نقش مهمی در برقرای ارتباط با مشتریان بالقوه دارد. طراحی ویترین فروشگاه باید به سادگی و بسیار زیبا بیانگر محصولات مغازه باشد. امروزه در طراحی ویترین از المانهایی نوینی استفاده می شود تا مشتریان را به داخل فروشگاه هدایت کنند.

اجرای ویترین

ایده ها می بایست تبدیل به اجرا شوند. در این میان طرح نهایی ویترین با استفاده از متریال های مورد نظر به واحد تولید سپرده می شود و پس از تولید اجزا به محل اجرای پروژه انتقال داده می شوند و در محل مناسب نصب می شوند. ویترین ها ممکن از از شیشه، چوب، فلز، نور، سیمان و خیلی موارد دیگر تولید شوند

طراحی سه بعدی ویترین

پس از مشخص شدن ایده های اولیه برای مشخص شدن روش اجرا و جزئیات بیشتر لازم است که ایده مورد نظر به صورت سه بعدی پیاده سازی شود. برای این منظور مرحله طراحی توسط نرم افزار های گرافیکی شبیه سازی می شود. پس از طراحی تمامی نواقض ایده اولیه برطرف شده و نتیجه آن طرح کامل ویترین بدست می آید.

ایده پردازی اولیه ویترین

در هر پروژه طراحی مهمترین قسمت آن ایده پردازی و خلاقیت می باشد. طراحی ویترین نیز از این قاعده مستثنی نیست و خلاقیت مهمترین فاکتور آن می باشد. امروزه با توجه به تغییر رفتار مشتریان دیگر ویترین ها همانند گذشته پر از اجناس طراحی نمی شوند و سادگی یکی از مهمترین ویژگی ویترین های مدرن می باشد.

SHOWCASE DESIGN BY DECODAT!

We simply design and produce any type of shopping at any scale

طراحی ویترین مغازه :

ویترین بوتیک از دیگر اجزای داخلی فروشگاه مهمتر می باشد. ویترین در معماری فروشگاه به معنای هویت اصلی شما است. ویترین می بایست در عین سادگی ، جذاب و از همه مهمتر بیانگر برند و زمینه فعالیت شما باشد.

برای داشتن یک ویترین زیبا لزوما نیاز به هزینه های زیاد نیست، فقط کافیست طرح آن ایده خلاقانه داشته باشد.

طراحی ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه

طراحی دکور مغازه

طراحی ویترین مغازه

در طراحی ویترین های مغازه می توان با به کارگیری تکنولوژی های نوینی همچون فویل های تصویری و صفحات لمسی, یک ویترین مدرن و هوشمند طراحی و اجرا نمود. طراحی داخلی دکودات با بکارگیری این محصولات (تولید کشور انگلستان) این امکان را به شما می دهد تا به صورت متفاوت دیده شوید.

طراحی ویترین مغازه به صورت تصویری (Projection Foils)

در این نوع طراحی شیشه مغازه، می توان با استفاده از فویل های تصویری و ویدئو پروژکتور ، شیشه ویترین را تبدیل به یک صفحه نمایشی بزرگ (از 50 اینتچ تا 200 اینچ) با کیفیت تصویر بالا نمود. فویل های تصویری یکی از جدیدترین تکنولوژی ها در طراحی مغازه به شمار می آیند که از داخل بر روی شیشه ویترین نصب می شوند و به عنوان یک پرده حرفه ای می توانند تصاویر ویدئو پروژکتور را بر روی شیشه نمایش دهند. این فویل ها با ضخامت کمتر از 1 میلی متر در مدل های شفاف (Transparent)، روز دید (Daylight)، کنتراست بالا (High Contrast) و مدل های تخصصی دیگر وجود دارند.

طراحی ویترین مغازه
طراحی ویترین مغازه
طراحی ویترين مغازه هوشمند (Touch Foils)

در این نوع طراحی با استفاده فویل های لمسی می توان شیشه ویترین را در ابعاد مختلف (از 32 ایتچ تا 90 اینچ) تبدیل به صفحه لمسی نمود. این بدین معناست افراد می توانند از بیرون از فروشگاه شما و فقط با لمس شیشیه بیرونی نیازهای اطلاعاتی اولیه خود را مرتفع سازند. فویل لمسی با ضخامت کمتر از 1 میلی متر از داخل مغازه بر روی شیشه ویترین نصب می شود. در ویترین مغازه هوشمند نیاز به یک عدد ویدئو پروژکتور (و یا یک تلویزیون ال ای دی – ال سی دی) ، فویل تصویری ، فویل لمسی و یک کامپیوتر است.

طراحی ویترین مغازه
طراحی ویترین مغازه  

شما می توانید برای دریافت سوابق بیشتر دکودات با ما تماس بگیرید

طراحی ویترین مغازه

 واحد طراحی دکودات با در نظر گرفتن پلان, زمینه فعالیت و موقعیت فروشگاه شما، فعالیت طراحی خود را آغاز می کند. سپس طرح اولیه با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی شده و برای شما ارسال خواهد شد که پس از تائید نهایی، ابعاد اجرایی جهت شروع مرحله اجرا در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

شما در هر جای جهان می توانید از خدمات طراحی مغازه دکودات استفاده نمایید.در صورت نیاز شما می توانید فقط از خدمات طراحی دکودات استفاده نمائید.

برای دریافت نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید

اجرای ویترین مغازه

پس از طراحی مغازه، پلان اجرایی در اختیار گروه ساخت و تولید دکودات گذاشته می شود. از آنجایی که مغازه محلی برای کسب درآمد است و نمی توان آن را برای مدت طولانی بسته نگاه داشت، لذا دکور مغازه باید در کمترین زمان اجرا شود. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

STORE DESIGN BY
DECODAT!

0
Years of experience
دکوراسیون داخلی مغازه 99%
طراحی ویترین مغازه 90%
طراحی داخلی مغازه 99%

تماس مستقیم: 09126102997