VILLA

INTERIOR DESIGN
WE HAVE A
UNIQUE IDEA
IN CREATING SPACE!

طراحی ویلا

در طراحی ویلا ابتدا می بایست تمامی شرایط مکان مورد نظر همانند زاویه تابش آفتاب, جهت وزش باد, شرایط زمین, محدوده زمین, ساختمان های مجاور و قوانین ساخت و ساز مورد بررسی قرار گیرند. سپس با بررسی دقیق تر زمین, فرآیند طراحی ویلا آغاز می شود. در این میان می توان طراحی حیاط ویلا و طراحی محوطه ویلا را نیز آغاز نمود. ساخت ساختمان در شمال کشور با توجه به شرایط اقلیمی خاص منطقه صورت می پذیرد, در واقع نوع معماری و دکوراسیون داخلی بر اساس موقعیت جغرافیایی تعیین خواهد شد.

نحوه اجرای ویلا

در این مرحله تمامی اجزای مورد نیاز باید تهیه شود و سپس به محل پروژه انتقال داده می شوند و سپس مراحل نصب آغاز می شوند. کلیه اعضای اجرایی به صورت تخصصی بر روی کار خود تمرکز کرده و مرحله به مرحله نصب و اجرا انجام می شود. قسمتهایی از اجزای دکوراسیون نیز در کارگاه تولید می شوند و به منظور نصب به منزل شما انتقال داده می شوند. اینکار فرآیند اجرا را سریعتر می کند.

طراحی ویلا - فاز یک و دو

پس از مشاوره مشخص خواهد آیا فضای شما نیاز به طراحی دارد یا فقط به دکوراسیون می توان بسنده نمود. طراحی داخلی تمامی اجزای منزل را در بر می گیرید، از کف منزل گرفته تا نورپردازی محیط. پس از اینکه تصمیم به طراحی داخلی گرفته شد، پلان کل خانه برداشته میشود و بر اساس سلیقه شما فرآیند طراحی آغاز می شود که نتیجه آن از طریق نرم افزارهای سه بعدی به نظر شما خواهد رسید.

مشاوره و برآورد قیمت

ابتدایی ترین کار در طراحی ویلا مشاوره و برآورد قیمت می باشد. قبل از شروع هر نوع طراحی با مشاور مجرب تماس بگیرید و نیازهای خودتان را با ایشان در میان بگذارید. شاید دیدگاه های شما در مورد بازرسای و طراحی خانه تان به کلی تغییر کرد. مشاوره طراحی از زاویه دید یک معمار به فضای شما نگاه می کند و مواردی که شاید به نظر شما نرسیده باشد نیز در این میان مطرح شود.

HOME DESIGN BY DECODAT!

We simply design and produce any type of shopping at any scale

طراحی ویلا – ساده و دوبلکسی

طراحی ویلا 
طراحی ویلا 
 

در طراحی ویلای دوبلکس, دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد تا علاوه بر راحتی, از فضای مازاد طبقات بهره کافی را برد. در واقع دکوراسیون داخلی نیاز به ذوق و سلیقه طراح معمار را خواهد داشت.

در طراحی ویلا باید تناسب بین فضاهای خارجی و دکوراسیون داخلی رعایت شود. مجموعه رنگ های به کار برده شده در ویلا می بایست یک تصویر به هم پیوسته را نمایش دهند. نمای بیرونی باید ترکیبی از جزئیات طراحی, مصالح و متریال ها, مدل های متنوع درب و پنجره و دیگر اجزای تشکیل دهنده باشد تا طراحی آن را زیبا جلوه دهد.

طراحی ویلا 
طراحی ویلا 
 

فضای سبز, محوطه ویلا، استخر و در کل طراحی محوطه ویلا نقش بسیار مهمی در زیبایی و راحتی ویلا خواهد داشت. در طراحی ویلا استفاده بهینه از فضای خارجی همانند پارکینگ ها, باغ, فضای سبز و استخر نیز به اندازه ی فضاهای داخلی حائز اهمیت است.

طراحی داخلی دکودات افتخار دارد با ارائه خدمات معماری داخلی و دکوراسیون داخلی در شمال کشور, خدمات طراحی و اجرای خود را کمی فراتر از مرزهای تهران به مشتریان ارائه نماید.

طراحی ویلا

 واحد طراحی دکودات با در نظر گرفتن پلان, سلیقه افراد و شرایط فعلی منزل شما، فعالیت طراحی خود را آغاز می کند. پس از مشخص شدن طرح اولیه با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طرح سه بعدی برای شما ارسال خواهد شد که پس از تائید نهایی، ابعاد اجرایی جهت شروع مرحله نصب و اجرا مشخص شوند.

شما در هر جای جهان می توانید از خدمات طراحی داخلی دکودات استفاده نمایید.

برای دریافت نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید

نصب و ساخت ویلا

پس از طراحی، پلان نهایی در اختیار گروه ساخت و تولید دکودات گذاشته می شود. از آنجایی که ویلا محلی برای زندگی است و نمی توان آن را برای مدت طولانی در وضعیت اجرا نگاه داشت، لذا دکوراسیون باید در کمترین زمان اجرا شود. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

استخر و جکوزی

یکی از مهمترین قسمت های یک ویلا، استخر، سونا و جکوزی آن ویلا می باشد. برای این منظور لازم است ابتدا سیستم مکانیکال و تاسیسات ویلا به درستی طراحی شوند. بدین منظور می توان از پمپ خانگی و استخری استفاده نمود که میزان آبدهی مورد نیاز را برآورد و تامین نمود.

HOME DESIGN BY
DECODAT!

0
Years of experience
طراحی ویلا 99%
طراحی داخلی ویلا 99%
طراحی محوطه ویلا 95%

تماس مستقیم: 09126102997