سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف

کناف نام یک برند جهانی است که یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات ساخت و ساز خشک در جهان است. کناف (سقف کاذب)، عموما در دو بخش دیوار و سقف بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پنل های کناف در ابعاد 122 در 244 از ضخامت 6 میلی متر الی 25 میلی متر در بازار موجود می باشند که با توجه به کاربردشان انتخاب می شوند.

در دیوار و سقف کاذب لازم است که زیر سازی مربوطه به درستی انجام شود، بدین منظور از سازه های پروفیلی استانداردی برای نصب کناف (سقف کاذب) استفاده می شود.

ما با استفاده از کناف دو مدل دیوار و سقف کاذب ساده و دکوریتیو خواهیم داشت که هر کدام با دقت خواصی می بایست اجرا شوند تا ما یک سقف کاذب و یا دیوار کناف کاملا مسطح داشته باشیم.

سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف دکودات

سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف دکودات

پس از طراحی سقف کاذب ، نوبت به اجرای سقف کاذب (کناف) می رسد. در این مرحله ابتدا زیرسازی مورد نیاز (پروفیل و اتصالات مربوطه) اجرا می شود و پس از نصب پنل های کناف نوبت به بتونه کاری و سپس رنگ مورد نظر می رسد.

از مهترین مزیت های اجرای کناف می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سرعت و دقت بالا در اجرا
  • ايمنی در برابر زلزله و آتش سوزی
  • عايق بندی حرارتی, صوتی و رطوبتی
  • نگهداری آسان

شرکت طراحی داخلی دکودات با سال ها تجربه در طراحی سقف کاذب و با بیش از 30000 متر مربع اجرای کناف ساده و دکوراتیو افتخار ارائه خدمات حرفه خود می باشد. واحد طراحی سقف کاذب کناف دکودات این امکان را به شما می دهد شما طراحی سقف کاذب مختص به خود را داشته باشید که متناسب با سلیقه و دیگر اجزای منزل هماهنگی داشته باشد