HOUSE

INTERIOR DESIGN
WE HAVE A
UNIQUE IDEA
IN CREATING SPACE!

دکوراسیون داخلی منزل - طراحی و اجرا

دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهمترین شاخه های تخصصی طراحی داخلی می باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل ابتدا می بایست فضا و پلان کلی خانه را بدون هیچ گونه چیدمانی در نظر گرفت (منظور یک فضای ساده و بدون هیچ گونه وسایل منزل می باشد)، سپس بر اساس محدودیت ها و شرایط موجود، مراحل طراحی دکوراسیون آغاز می شود. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یک طراح می بایست با در نظر گرفتن سلیقه افراد خانواده، تعداد افراد، شرایط عمومی ساختمان و ... و با ارائه مشاوره سعی بر این داشته باشد تا از فصای موجود به گونه ای استفاده نماید تا فضای موجود محل راحت و دلنشینی برای تمامی اعضای خانواده باشد. طراحی منزل می تواند در سبک های مختلفی همانند مدرن, کلاسیک و دیگر سبکهای اروپایی و آسیایی طراحی و اجرا شود و این ارتباط مستقیمی با نظرات و سلایق اعضای خانواده خواهد داشت.

نحوه اجرای دکوراسیون منزل

در این مرحله تمامی اجزای مورد نیاز باید تهیه شود و سپس به محل پروژه انتقال داده می شوند و سپس مراحل نصب آغاز می شوند. کلیه اعضای اجرایی به صورت تخصصی بر روی کار خود تمرکز کرده و مرحله به مرحله نصب و اجرا انجام می شود. قسمتهایی از اجزای دکوراسیون نیز در کارگاه تولید می شوند و به منظور نصب به منزل شما انتقال داده می شوند. اینکار فرآیند اجرا را سریعتر می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

پس از مشاوره مشخص خواهد آیا فضای شما نیاز به طراحی دارد یا فقط به دکوراسیون می توان بسنده نمود. طراحی داخلی تمامی اجزای منزل را در بر می گیرید، از کف منزل گرفته تا نورپردازی محیط. پس از اینکه تصمیم به طراحی داخلی گرفته شد، پلان کل خانه برداشته میشود و بر اساس سلیقه شما فرآیند طراحی آغاز می شود که نتیجه آن از طریق نرم افزارهای سه بعدی به نظر شما خواهد رسید.

مشاوره و برآورد قیمت

ابتدایی ترین کار در طراحی داخلی مسکونی مشاوره و برآورد قیمت می باشد. قبل از شروع هر نوع طراحی با مشاور مجرب تماس بگیرید و نیازهای خودتان را با ایشان در میان بگذارید. شاید دیدگاه های شما در مورد بازرسای و طراحی خانه تان به کلی تغییر کرد. مشاوره طراحی از زاویه دید یک معمار به فضای شما نگاه می کند و مواردی که شاید به نظر شما نرسیده باشد نیز در این میان مظرح شود.

HOME DESIGN BY DECODAT!

We simply design and produce any type of shopping at any scale

دکوراسیون داخلی منزل – مدرن، کلاسیک

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل شامل اتاق ها, آشپزخانه, سرویسهای بهداشتی, پذیرایی, چیدمان وسایل خانه، نورپردازی و بسیار فضاها و اجزای دیگر می شود. یک دکوراسیون منزل خوب را می توان از طراحی آن به راحتی شخیص داد. در طراحی خوب, نباید راحتی را فدای زیبایی و یا برای راحتی بیش از حد زیبایی و تناسب را فراموش کرد. با استفاده از علم و تخصص طراحی می توان فضاهای داخلی را به گونه ای طراحی کرد که حتی یک منزل کوچک نیز بزرگ به نظر برسد. در دکوراسیون منزل کوچک, نورپردازی نیز عامل بسیار مهمی در زیبایی طراحی می باشد, نورها می توانند به صورت سقفی باشند و یا از نورهای غیر مستقیم در طراحی استفاده نمود.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

در طراحی و چیدمان منزل ابتدا می بایست راحتی ساکنین خانه در نظر گرفته شود, سپس بر اساس خلاقیت طراح دکوراسیون, مراحل نقشه کشی و طراحی داخلی آغاز می شود و بعد از آن مرحله طراحی سه بعدی جهت پیش نمایش اجرای نهایی پروژه انجام می شود. بعد از مرحله طراحی دکوراسیون و پس از بررسی و تایید نهایی شما, مراحل ساخت و اجرای دکوراسیون آغاز می شود. جهت ارائه کیفیت مطلوب خدمات دکودات, تمامی مراحل اجرای دکوراسیون داخلی منزل شما تحت نظارت مهندس معمار اجرا خواهد شد.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

در واقع دکوراسیون داخلی منزل شامل سه مرحله پلان معماری, طراحی سه بعدی و اجرای دکوراسیون می باشد. طراحی مدرن, مشاوره صادقانه و استفاده از متریال های با کیفیت, مهمترین وِيژگی خدمات دکوراسیون دکودات می باشد. مهمترین فاز دکوراسیون منزل, طراحی آن می باشد. طراحی خوب می تواند علاوه بر راحتی, زیبایی و استفاده بهینه از فضاهای داخلی را به همراه داشته باشد. لذا پیشنهاد ما در ابتدا آغاز نقشه کشی و طراحی ایده آل برای فضای شماست, سپس با ارائه خدمات مشاوره شما می توانید با توجه به بودجه خود متریال های مورد نظر را جهت اجرای دکوراسیون انتخاب نمایید.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

به خاظر داشته باشید قبل از شروع به دکوراسیون, حتما با یک طراح دکوراسیون مشاوره نمایید تا از پرداخت هزینه های مازاد جلوگیری نمایید. شما می توانید با تماس با شرکت دکوارسیون داخلی دکودات، اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت دکوارسیون منزل خود را بدست آورید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، از خدمات این مجموعه در دفتر تهران دیدن فرمائید.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی مسکونی

 واحد طراحی دکودات با در نظر گرفتن پلان, سلیقه افراد و شرایط فعلی منزل شما، فعالیت طراحی خود را آغاز می کند. پس از مشخص شدن طرح اولیه با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طرح سه بعدی برای شما ارسال خواهد شد که پس از تائید نهایی، ابعاد اجرایی جهت شروع مرحله نصب و اجرا مشخص شوند.

شما در هر جای جهان می توانید از خدمات طراحی داخلی دکودات استفاده نمایید. 

برای دریافت نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید

نصب و اجرای دکوراسیون مسکونی

پس از طراحی، پلان نهایی در اختیار گروه ساخت و تولید دکودات گذاشته می شود. از آنجایی که منزل محلی برای زندگی است و نمی توان آن را برای مدت طولانی در وضعیت اجرا نگاه داشت، لذا دکوراسیون باید در کمترین زمان اجرا شود. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

HOME DESIGN BY
DECODAT!

0
Years of experience
دکوراسیون داخلی منزل 99%
طراحی داخلی خانه 99%
طراحی فضای بیرونی منزل 95%

تماس مستقیم: 09126102997