STORE

INTERIOR DESIGN
WE HAVE A
UNIQUE IDEA
IN CREATING SPACE!

دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی و اجرا

دکوراسیون مغازه بعد از طراحی ویترین مغازه که پل ارتباطی مابین فروشگاه و محیط بیرون است، عامل اصلی جذب مخاطبان، برند سازی و القای حس خوب به مشتری است. دکور فروشگاه شامل قفسه بندی, طراحی سقف (سقف کاذب و دکوراتیو), نورپردازی داخلی (نور مخفی، نور نقطه ای، نور عریض و ...) , چیدمان, نوع کف, کاغذ دیواری, ویترین, نقاشی و ... است. در طراحی مغازه ، نور پردازی عامل بسیار مهمی در زیبایی دارد.

طراحی دکوراسیون مغازه یا دکوراسیون فروشگاه شامل دو فاز کلی طراحی و نصب و اجرا است. فاز طراحی بر اساس ابعاد، موقعیت، زمینه فعالیت، نوع محصولات و ... صورت می پذیرد. به عنوان مثال در طراحی مغازه پوشاک مردانه، می بایست تمامی المان ها و متریال ها به گونه ای طراحی و انتخاب شوند تا مردان با توجه به شخصیت مردانه شان کالاهای خود را راحت تر انتخاب نمایند و یا رنگ ها به شکلی انتخاب شوند تا برای آقایان جذاب تر باشد.

نحوه اجرای دکور داخلی مغازه می تواند به روش های مختلفی صورت پذیرد که این روش ها در قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار هستند. این روش ها می توانند از نوع چوب ، ام دی اف معمولی ، هایگلاس، روش نیم پلی استر ، روش تمام پلی استر (پولیش) و ... گرفته تا نحوه نور پردازی مغازه باشند.

تولید و اجرای دکوراسیون مغازه

پس از اینکه مرحله طراحی داخلی مغازه به پایان رسید نوبت به تولید و اجرای آن می رسد. بر اساس نوع طراحی قسمتی از مراحل تولید در کارگاه و قسمتی در محل پروژه می تواند تولید و اجرا شود. اجرا دکوراسیون بر اساس نقشه های طراحی شده صورت خواهد پذیرفت لذا خروجی کار طبیعتا همانند طراحی خواهد شد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

پس از اینکه پلان معماری به صورت نهایی مشخص شد نوبت به فاز طراحی داخلی می باشد. در این مرحله نوع متریال ها، رنگ بندی، طراحی نور پردازی و نقشه های الکتریکال و مکانیکال مشخص می شوند. طراحی مغازه کمی با دیگر طراحی های داخلی متفاوت است چرا که تجربه در این نوع طراحی بسیار مهم است.

پلان معماری و برآورد قیمت

در طراحی مغازه نیز همانند دیگر نوع های طراحی ابتدا لازم است پلان موجود مورد بررسی قرار بگیرد، سپس بر اساس نیازهای مشتریان بر اساس پلان موجود چیدمان المان های دکوراسیون صورت پذیرد. به عنوان مثال در طراحی دکوراسیون فروشگاهی محل قرار گیری اجناس، پیش خوان ها، صندوق و ... در این فاز مشخص می شود

STORE DESIGN BY DECODAT!

We simply design and produce any type of shopping at any scale

برآورد و قیمت دکوراسیون داخلی مغازه :

از آنجایی که فاز اجرای دکوراسیون مغازه بر اساس طراحی انجام شده صورت می گیرد، لذا هزینه و قیمت اجرا پس از انجام طراحی مشخص می شود و قبل از قیمت ها بر اساس تجربه طراح قابل ارائه می باشند که این قیمت خیلی دقیق نمی باشد. پس از مرحله طراحی می توان لیست متریال ها، ابعاد دقیق و نوع دکوراسیون مشخص می شوند.


دکوراسیون داخلی مغازه
دکوراسیون مغازه لوازم خانگی 

دکوراسیون داخلی مغازه
دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه
نقش دکوراسیون داخلی مغازه بر برندینگ

طراحی دکوراسیون فروشگاه می بایست به گونه ای باشد که علاوه بر چیدمان صحیح و مناسب محصولات, بتواند حس خوبی را به مشتریان القا کند که این مقدمه ای برای شروع برند سازی است. برند سازی در دکوراسیون مغازه شامل رنگ سازمانی, نوع چیدمان, دکور مغازه, ویترین مغازه, نحوه نورپردازی, کف، سقف و هر چیزی که برای مشتریان مهم است می باشد. به عنوان مثال در طراحی مغازه پوشاک زنانه باید تم, رنگ, چیدمان, نوع سرامیک کف، نور پردازی و تمامی المان ها به گونه ای طراحی شوند که برای خانم ها جذابتر از آقایان باشد.


دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی
 دکوراسیون داخلی مغازه کیف و کفش
دکوراسیون مغازه پوشاک
 دکوراسیون داخلی مغازه عینک فروشی
از کجا باید آغاز کنیم؟

طراحی مغازه با توجه به موقعیت مغازه انجام می شود، این بدین معناست که طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در مناطق مختلف کاملا متفاوت است، چرا که دکور مغازه می بایست متناسب با نیازهای مشتریان همان منطقه صورت پذیرد، در غیر اینصورت ممکن است خیلی از مشتریان با این که جذب طراحی دکور مغازه می شوند اما جسارت ورود به فروشگاه را نداشته باشند.

در طراحی مغازه، پلان، زمینه فعالیت، ویژگیها و محدودیت های فروشگاه مورد نظر در اختیار گروه طراحی دکودات گذاشته می شود. گروه طراحی دکودات با در نظر گرفتن تمامی شرایط (هزینه کم, متراژ مغازه, منطقه مغازه و …) طرح اولیه را با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی می کند، سپس طرح اولیه در اختیار کارفرما قرار داده می شود و پس از بررسی و تایید, طرح نهایی دکوراسیون داخلی مغازه در اختیار تیم اجرای دکودات قرار می گیرد و مرحله ساخت و اجرای دکور مغازه آغاز می شود.

دکوراسیون داخلی پوشاک
دکوراسیون صرافی

دکوراسیون داخلی مغازه

 واحد طراحی دکودات با در نظر گرفتن پلان, زمینه فعالیت و موقعیت فروشگاه شما، فعالیت طراحی خود را آغاز می کند. سپس طرح اولیه با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی شده و برای شما ارسال خواهد شد که پس از تائید نهایی، ابعاد اجرایی جهت شروع مرحله اجرا در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

شما در هر جای جهان می توانید از خدمات طراحی مغازه دکودات استفاده نمایید.در صورت نیاز شما می توانید فقط از خدمات طراحی دکودات استفاده نمائید.

برای دریافت نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید

 

اجرای دکور مغازه

پس از طراحی مغازه، پلان اجرایی در اختیار گروه ساخت و تولید دکودات گذاشته می شود. از آنجایی که مغازه محلی برای کسب درآمد است و نمی توان آن را برای مدت طولانی بسته نگاه داشت، لذا دکور مغازه باید در کمترین زمان اجرا شود. به همین منظور تمامی مراحل تولید در کارگاه دکودات صورت می گیرد و پس از مرحله تولید, مرحله نصب و اجرا آغاز می شود.

STORE DESIGN BY
DECODAT!

0
Years of experience
دکوراسیون داخلی مغازه 99%
طراحی ویترین مغازه 90%
طراحی داخلی مغازه 99%

تماس مستقیم: 09126102997